XXI Tydzień Zwykły

NIEDZIELA 25 sierpnia

7.00 +Marianna (1 rocznica śmierci), +Tadeusz, +Waldemar, +Stefania i +Wincenty Młoduchowscy, +Teofila

i Franciszek Browarny.

8.30 +Bogdan Olechniewicz.

10.00 – zbiorowa.

11.30 +Julian i +Aleksandra Lewandowscy.

13.00 Dziękczynna w 25 rocznicę zawarcia sakramentu małżeństwa Agaty i Sylwestra Szczepanik z prośbą

o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla jubilatów i całej rodziny.

18.00 +Teresa (7 miesiąc po śmierci) i Franciszek Rembelscy.

19.30 +Paweł Jaroń, +Krzysztof Pstrzoch.

PONIEDZIAŁEK 26 sierpnia

Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej

7.00 – Dziękczynna w 30 rocznicę zawarcia sakramentu małżeństwa Jadwigi i Stanisława Białkowskich z prośbą

8.00 +Henryk (24 rocznica śmierci) i +Helena Wojda, +ich rodzice i rodzeństwo.

10.00 +Irena , +Ludwik i +Anna Zdzienniccy.

18.00 – Dziękczynna w 41rocznicę zawarcia sakramentu małżeństwa Teresy i Tadeusza Gawrońskich z prośbą

WTOREK 27 sierpnia

Wspomnienie św. Moniki

7.00 – za parafian.

8.30 +Władysława, +Marek i +Alfons Słupeccy, +Rozalia i +Wacław Paczkowscy.

18.00 +Marianna Pawłowska (2 rocznica śmierci).

ŚRODA – 28 sierpnia

Wspomnienie św. Augustyna, biskupa i doktora Kościoła

7.00 +Marian (4 rocznica śmierci), +Stefania, +Aleksander, +Jerzy i +Henryk Wardak, +Czesława i +Jan Lipińscy.

8.00 – Dziękczynna w 13 rocznicę urodzin Filipa z prośbą o Boże błogosławieństwo zdrowie i potrzebne łaski.

17.45 Nowennado Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

18.00 -Msza św. zbiorowa przez wstawiennictwo Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

1/ Dziękczynna w 3 rocznicę urodzin Igora z prośbą o potrzebne łaski dla niego i całej rodziny;

2/ +Zofia Sołowiej (5 rocz. śmierci);

3/ +Jadwiga Białkowska.

CZWARTEK29 sierpnia

Wspomnienie Męczeństwa św. Jana Chrzciciela

7.00 +Józef i +Mieczysław Niedziescy (75 rocznica śmierci) oraz ośmiu zamordowanych na Aleksandrowie.

8.00 – Za kapłanów i katolików prześladowanych za wiarę, o wytrwałość w cierpieniach i pokój na całym świecie.

18.00 – O Boże błogosław. dla Miłosza z racji 1 rocznicy urodzin.

PIĄTEK – 30 sierpnia

7.00 +Marcjanna Suska (1 rocznica śmierci).

8.00 – O rychłą beatyfikację Ks. Prymasa Kardynała Stefana Wyszyńskiego.

18.00 +Marianna, +Feliks, +Mikołaj i +Julia Kaczyńscy, +Maria, +Jan, +Władysław i +Irena Pyczot.

SOBOTA31 sierpnia

7.00 – O Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski dla Anny i Tomasza z racji 18 rocznicy ślubu.

8.00 +Jadwiga (12 rocznica śmierci), +Eugenia, +Stanisław i +Mieczysław Wendołowscy, +Franciszek i +Aniela Chojnaccy.

18.00- Dziękczynna w 35 rocznicę ślubu Hanny i Janusza Wnuk z prośbą o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski

dla nich, ich dzieci i wnuków.

NIEDZIELA – 1 września

7.00 +Anatoliusz Rembelski (gregorianka1).

7.00 +Stanisław Kowalik (gregorianka 1).

8.30 +Mariusz Kuć (7 rocznica śmierci), +Jadwiga Wyszyńska (2 rocznica śmierci).

8.30 Dziękczynna w 10 rocznicę ślubu Żanety i Dariusza Rosłon z prośbą o Boże błogosławieństwo dla nich

oraz ich syna Stasia z okazji 1 rocznicy urodzin.

10.00 – zbiorowa.

11.30 – Dziękczynna w 40 rocznicę zawarcia sakramentu małżeństwa Hanny i Janusza Czerwińskich.

13.00 – za parafian.

18.00 +Elżbieta Żmuda (4 rocznica śmierci).

19.30 +Marianna i +Tadeusz Dulińscy, +Kazimierz Ołdak.

Uczestnicząc we Mszy świętej skorzystaj z Sakramentu Pojednania i przyjmij Komunię Świętą.Pragną tego żywi i zmarli, w intencji których się modlisz.

Pragną tego żywi i zmarli, w intencji których się modlisz.