Podziel się:

Intencje mszalne

II Tydzień Adwentu

NIEDZIELA4 grudnia

7.00 +Teresa i Franciszek Rembelscy.

7.00 +Ks. Stanisław Kuć (gregorianka 21).

8.30 +Henryk (16 rocz. śmierci), +Stefania i +Jerzy Kostrzębscy, +Tadeusz, +Marianna, +Wiesław 

i +Zbigniew Wyszyńscy, +Teresa Majewska.

10.00 – zbiorowa.

11.30 +Halina, +Henryk i +Monika Niedziescy, +cr.Kielak, +cr.Niedzieskich.

13.00 – za parafian.

18.00 +Henryk (28 rocznica śmierci), +Władysława, +Józef i +Edward Sekutowicz.

19.30 +Ryszard Kolatorski, +cr.Kolatorskich, +cr.Kopków.

PONIEDZIAŁEK5 grudnia

6.30 +Adam (z okazji urodzin), +Jan i +Honorata Kur, +cr.Kur, +dusze w czyśćcu cierpiące.

6.30 +Ks. Stanisław Kuć (gregorianka 22).

6.30 +Leszek Potęga (20 rocznica śmierci) +cr.Potęgów.

8.00 +Maria Szczepańska (13 rocznica śmierci).

18.00 +Tadeusz Banaszek (2 rocznica śmierci).

WTOREK – 6 grudnia

6.30 +Janina Oczkowska (11 rocznica śmierci).

6.30 +Ks. Stanisław Kuć (gregorianka 23).

6.30 +Eugeniusz (16 rocznica śmierci) i +Władysława (15 rocz. śmierci) Wrona, +Aleksander Sokólski 

(2 rocznica śmierci), +Urszula Jaszczur (4 rocznica śmierci).

8.00 +Stanisława Wilkowska (1 rocznica śmierci)

18.00 +Adam Główka (2 rocznica śmierci).

18.00 – W intencji Mai Małek z okazji 18 rocznicy urodzin.

ŚRODA7 grudnia

6.30 +Stanisław (13 rocznica śmierci), +Anna, +Władysława i +Antoni Czajkowscy, +Marianna, +Antoni 

i +Marian Brzozowscy.

6.30 +Ks. Stanisław Kuć (gregorianka 24).

6.30 +Stanisława (36 rocznica śmierci), +Bronisław i +Edmund Kozak, +Franciszek Mastalerczuk.

8.00 +dusze czyśćcowe.

18.00 – Msza św. zbiorowa przez wstawiennictwo Matki Bożej Nieustającej Pomocy:

1/-Dziękczynna z okazji rocznicy sakramentu małżeństwa Barbary i Tomasza Waleckich z prośbą o Boże błogosławieństwo dla jubilatów i całej rodziny;

2/+Leszek Grabowski (7 rocznica śmierci);

3/+Marianna Lewandowska (1 rocznica śmierci);

4/+Robert Zakrzewski (miesiąc po śmierci);

5/+Ewa Lędziakowska (miesiąc po śmierci).

CZWARTEK8 grudnia

Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP

6.30 +Grzegorz-Julian Niegowski (9 rocznica śmierci).

6.30 +Ks. Stanisław Kuć (gregorianka 25).

6.30 +Adam Główka (2 rocznica śmierci)

8.00 +Jarosław, +Leonarda, + Tadeusz Jóźwik, +Franciszek, +Jan Tryc.

11.00 – Dziękczynna30 rocznicę powołania Kapituły Radzymińskiej i wyniesienia kościoła do  godności Kolegiaty.

18.00 +Zbigniew, Krystyna i Edward Trzepińscy, +dziadkowie Trzepińscy, Błoccy, +Barbara Karska.

PIĄTEK9 grudnia

6.30 +Wiesław Nagrodzki.

6.30 +Ks. Stanisław Kuć (gregorianka 26).

6.30 +Marianna (32 rocznica śmierci) +Mieczysław Wilkowscy, +Franciszek Przybysz.

8.00 +Hildegarda Wrocławska (55 rocznica śmierci), +zmarli z rodziny, +Jerzy, +Henryk, Gizela, +Mikołaj i +Genowefa.

18.00 – Wintencji zmarłych poleconych w wypominkach rocznych.

SOBOTA10 grudnia – Wspomnienie NMP Loretańskiej

6.30 +Wiktor, +Janina, + Waldemar Niedziescy, +Helena, + Czesław Kopka, +Andrzej Jończyk.

6.30 +Ks. Stanisław Kuć (gregorianka 27).

8.00 +Jolanta Wojtczak.

18.00 +Henryk (21 rocznica śmierci), Wacław, Apolonia i Bożena Jaczewscy.

NIEDZIELA11 grudnia

7.00 +Jadwiga, +Wojciech, +Emilia i +Władysław Lisieccy.

7.00 +Ks. Stanisław Kuć (gregorianka 28).

8.30 +Władysław Preś, +cr.Preś.

10.00 – zbiorowa.

11.30 +Marianna, +Stanisław, +Mieczysław i +Bogdan Modzelewscy, +Ryszard Skoczeń, +cr.Skoczeń, +cr.Modzelewskich.

13.00 – za parafian.

16.00 +Czesław (31 rocznica śmierci), + Zofia, +Stanisław, +Zdzisław, + Bożena i +dziadkowie Sokołowscy.

18.00 +Henryka, +Marian, +Adam, +Mirosław i +Wanda Rasińscy, +Jerzy Wiącek (10 rocznica śmierci).

19.30 +Teresa(7 rocznica śmierci) i +Władysław Średniccy.