Podziel się:

Intencje mszalne

XVIII Tydzień Zwykły

NIEDZIELA – 2 sierpnia

7.00 +Aleksander Górski, +Marianna i +Józef Kapczyńscy.

8.30 +Czesław (rocz. śmierci i z okazji imienin) i +Leokadia Szymańscy, +cr.Szymańskich, +cr.Baranowskich.

10.00 – zbiorowa.

11.30 +Eugenia Żmijewska (6 rocznica śmierci).

13.00 – za parafian.

18.00 +Zbigniew (6 rocznica śmierci), +Henryk i +Kazimiera Banasiak.

19.30 +Paweł (2 rocznica śmierci) i +Zygmunt (24 rocz. śmierci) Ciechomscy.

PONIEDZIAŁEK – 3 sierpnia

7.00 +Krzysztof Staszewski.

8.00 +Tomasz Traczyk, +rodzice, +dziadkowie, zmarli z całej rodziny.

18.00 +Rafał Koza (1 rocznica śmierci).

WTOREK – 4 sierpnia

Wspomnienie św. Jana Marii Vianeya

7.00 – O Boże błogosławieństwo dla Roberta i jego rodziny.

8.00 – Dziękczynna w 70 rocznicę urodzin Barbary z prośbą o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla jubilatki i całej rodziny.

18.00 +Karolina i +Edward Pachulscy, +Marcjanna i + Aleksander Koźlik.

ŚRODA – 5 sierpnia

7.00 +Krzysztof Kulesza (5 rocznica śmierci).

8.00 – O nawrócenie i opiekę MB dla Ewy i Ryszarda.

17.45 -Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

18.00 -Msza św. zbiorowa przez wstawiennictwo Matki Bożej Nieustającej Pomocy;

1/+Jerzy (2 rocznica śmierci), +Małgorzata i +Jadwiga Wyszyńscy, +Marianna i +Józef Błaszkiewicz, +Zofia 

i +Stanisław Kaczyńscy, +cr.Szufladowiczów.

CZWARTEK – 6 sierpnia

Uroczystość Przemienienia Pańskiego

7.00 – W intencji powołań kapłańskich i zakonnych.

8.30 +Zdzisław Osiński (3 rocznica śmierci).

9.00 – Msza św. w kaplicy na Zjawieniu.

10.00 +Czesława (13 rocznica śmierci), +Józef i +Zofia Baranowscy, +Marian i +Leokadia Broch.

18.00 – Suma odpustowa w intencji parafian.

PIĄTEK 7 sierpnia

7.00 +Dusze w czyśćcu cierpiące.

8.00 +Irena (13 rocz. śmierci) i +Aleksander (12 rocz. śmierci) Dźwigaj.

18.00 – O Boże błogosławieństwo, potomstwo dla Karoliny Maluszkiewicz i całej rodziny z okazji urodzin i 9 rocznicy ślubu, z podziękowaniem dla matki chrzestnej, jej obecność i przykład życia wiarą. (int. od córki chrzestnej)

SOBOTA – 8 sierpnia

Wspomnienie św. Dominika, kapłana

7.00 +Stanisław Popis.

8.00 +Wincenty, +Stefania i +Czesław Chudy.

18.00 – ślub.

NIEDZIELA – 9 sierpnia 

7.00 +Miron, +Stanisława, +Marek i +Elżbieta Gołębiewscy, +Janina Kieś.

8.30 +Sebastian Pisarek.

10.00 – zbiorowa.

11.30 +Henryk (2 rocznica śmierci), +Halina i +Monika Niedziescy.

13.00 – za parafian.

18.00 +Apolonia, +Julian, +Edward i +Czesław Redlin. 

19.30 +Władysław (28 rocznica śmierci), +Katarzyna, +Zofia i +Stanisław Kopiec.

Poniedziałek10 sierpnia

Wspomnienie św. Wawrzyńca, diakona i męczennika

7.00 – wolna intencja.

8.00 +Kacper Banach (1 rocznica śmierci).

18.00 +Henryk (30 rocznica śmierci), +Genowefa (2 rocznica śmierci) i +Grzegorz (19 rocznica śmierci) Kuchta, +Zdzisław Płaneta (11 rocznica śmierci).

Uczestnicząc we Mszy świętej skorzystaj z Sakramentu Pojednania i przyjmij Komunię Świętą.Pragną tego żywi i zmarli, w intencji których się modlisz.

Pragną tego żywi i zmarli, w intencji których się modlisz.