Podziel się:

Plan Kolędy

Ze względów pandemicznych(troski o nas wszystkich) dotychczasowa forma wizyt duszpasterskich

z nawiedzeniem mieszkań i domów jest niemożliwa.

Zapraszamy parafian na Mszę Świętą o godz. 18.00 do kościoła;

24 stycznia (poniedziałek) – Armii Krajowej (bloki);

25 stycznia (wtorek) – Wyszkowska, Ogrodowa, Czereśniowa, Wąska, Głowackiego, Komunalna, Słoneczna, Pułaskiego;

26 stycznia (środa) – Armii Krajowej (domy jednorodzinne), Rubinowa, Brylantowa, Bursztynowa, Szafirowa, Diamentowa, Perłowa i Turkusowa;

27 stycznia (czwartek) -Lawendowa, Dębowa, Pileckiego, Batalionów Chłopskich, Folwarczna, Makowa, Partyzantów, Pogodna, Wronia;

28 stycznia (piątek) – Wyszyńskiego (Radzymin), Cicha, Letnia, Wiejska, Zduńska i Żołnierska (Stary Dybów);

31 stycznia (poniedziałek) – POW, Orła Białego, Czapury, Leśna, Miłosna, Mokra, Rataja, Strzelców Grodzieńskich;

01 lutego – (wtorek) – Zwycięska (Radzymin), Waltera, Przyjacielska, Hussaka, Stary Rynek, Plac Kościuszki.

03 lutego (czwartek) – 1 Maja, Kilińskiego, Kolejowa, Witosa, Królewska, Romantyczna, Kossaka.

Intencją tej Mszy Świętej będzie modlitwa za zaproszonych parafian z danych rodzin i zmarłych z ich rodzin.

Osoby chore i nie mogące z różnych przyczyn uczestniczyć w takiej Mszy Świętej, zachęcam do podjęcia modlitwy osobistej i rodzinnej w swoim domu w tym czasie.

Pamiętajmy w pacierzuo modlitwie w naszych rodzinach przez wstawiennictwo Świętej Bożej Rodzicielki za Kościół święty i naszą Ojczyznę.

Ofiary kolędowe składane podczas tych Mszy świętych są na zapłatę za wykonane prace: oświetlenie dalszej części kościoła i zakup dwóch konfesjonałów.