Podziel się:

16 maja 2021 – Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

PODZIĘKOWANIA

• Bóg zapłać za ofiary złożone na potrzeby parafii podczas Mszy i wpłacane na konto parafialne.
  • Bóg zapłać rodzicom dzieci kl. 3 ze Szkoły Podstawowej nr 1 za ofiarowanie 3000 zł. na zapłatę za prowadzone prace w naszej świątyni (zapłata za głośniki zewnętrzne).
  • Bóg zapłać za ofiarę 2000zł od ofiarodawcy anonimowego.

DZIŚ

• Taca w całości przeznaczona jest na działalność inwestycyjną w naszej parafii.
  • Godz. 8.30– Msza święta zbiorowa.
  • Godz. 10.00 – I Komunia święta dzieci kl. III ze Szkoły Podstawowej nr. 2 – ( kl. a, b, c ).
  • Godz. 13.00 – I Komunia święta dzieci kl. III ze Szkoły Podstawowej nr. 2 – ( kl. d, e, f ).

W TYGODNIU

• Trwa – Nowenna przed Zesłaniem Ducha Świętego   po nabożeństwie majowym.
  • Nabożeństwa Majowe – po Mszy św. o godz.18.00 (18.30) zaś w Niedzielę i Uroczystości o godz. 18.45. Zapraszamy dzieci, młodzież i starszych.
  • Poradnia Życia Rodzinnego i małżeńskiego czynna w naszej parafii w poniedziałki w godz. 18.00 – 19.00.
  • Wtorek – godz. 19.00 -kurs przedmałżeński.
  • Środa – godz.17.45 – Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy; – godz. 18.00 – Msza święta przez wstawiennictwo Matki Bożej (intencje można zamawiać w zakrystii lub w czasie pracy kancelarii).
  • Piątek – kancelaria cmentarna – nieczynna.
  • Sobota (22.05) – godz. 18.00 – Msza święta zbiorowa przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II(intencje można zamawiać w zakrystii i w kancelarii). Po Mszy św. nabożeństwo ku czci św. Jana Pawła II przy wystawionych relikwiach z adoracją relikwii.

ZA TYDZIEŃ – NIEDZIELA (23.05)

• Uroczystość Zesłania Ducha Świętego.
  • Godz. 8.30 – Msza święta zbiorowa.
  • Godz. 10.00 i godz. 13.00 – Rocznica Komunii świętej dzieci kl. 4 ze Szkoły Podstawowej nr 1.

• W kancelarii parafialnej przyjmujemy zapisy na Msze ślubne na 2022 rok.