17 czerwca 2018 – XI Niedziela Zwykła

PODZIĘKOWANIA

• Bóg zapłaćza ofiary złożone na potrzeby parafii. Rozpoczęliśmy remont dzwonnicy. Zwracamy się w związku z tym z gorącą prośbąo wsparcie finansoweprowadzonych prac.
  • Bóg zapłaćza ofiarowanie1000 zł na dzwonnicę.
  • Wczorajgrupa 40 dzieci wraz z opiekunami szczęśliwe wróciła wycieczko do Bałtowa. Bóg zapłaćopiekunom za pomoc.

DZIŚ

• Od naszej parafiirozpoczyna się duchowe dzieło wielkiej diecezjalnej modlitwy, przeżywanej każdego dnia w kolejnych Parafiach naszej Diecezji.
  • O godz. 7.00Bp. Marek Solarczykodprawił Mszę świętą, którą rozpoczął Diecezjalną modlitwę po   peregrynacji Obrazu Matki Boskiej Częstochowskiej. Po Mszach świętych jest wystawiany Najświętszy Sakrament do godz. 18.00. O godz. 15.00 będzie Koronka do Miłosierdzia Bożego, o godz. 17.30nabożeństwo czerwcowe.Zapraszamy do adoracjiPana Jezusa.
  • Zbiórka do puszek na stypendia naukowe dla księży studiujących za granicą.
  • Rodzicówz dziećmizapraszamy na Mszę świętą z kazaniem dla dzieci w każdą Niedzielęo godz. 11.30.
  • Podczas Mszy św. o godz. 13.00 gościmyChór „Echo” z Wołomina.
  • Nabożeństwoczerwcowe– godz. 17.30.

WTYGODNIU

• Nabożeństwaczerwcowe-po Mszy świętej o godz.18.00 (ok. 18.30). Przez udział w nabożeństwach czerwcowych wynagradzamyBożemu Sercu za grzechy nasze i bliźnich, wszelkie zniewagi i braki w wierze, dziękujemyza Boże miłosierdzie i prosimyo pociechę w codziennych troskach.
  • Przedszkole nr 2przy ul Witosa 78 zaprasza dzieci 2,5 oraz 3-letnie na: – Dzień Bezpłatnych Diagnoz i porady specjalistów – 18.06(poniedziałek); oraz na Dzień Atrakcji – 20.06(środa). Więcej szczegółów jest podanych na plakacie, który jest wywieszony w gablotce.
  • Odnowa w  Duchu Świętym  zaprasza we wtorek  godz. 18  na Mszę Świętą,  po której będzie modlitwa o uzdrowienie oraz modlitwa wstawiennicza.
  • Środagodz.17.45– Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy; godz. 18.00 – Msza święta przez wstawiennictwo Matki Bożej(intencje można zamawiać w zakrystii lub w czasie pracy kancelarii).
  • Środa– godz. 18.45 – ostatnie w tym roku szkolnym spotkanie kandydatówdo Bierzmowania odbędzie się w kościele.
  • Trwa peregrynacjaobrazu Matki Boskiej Częstochowskiej w rodzinach mieszkańców Emilianowa.
  • Spowiedźnazakończenie Roku Szkolnego w czwartek(21.06) od godz. 17.00 do godz. 18.30.
  • Piątek(22.04) – godz. 8.00Msza świętana zakończenie Roku Szkolnegodla uczniów naszej parafii.  Zapraszamy na Mszę świętą dzieci, młodzież, nauczycieli, pracowników szkoły, rodzicówi dziadków.
  • Piątek(22.06) – godz. 18.00Msza świętazbiorowaprzez wstawiennictwośw. Jana Pawła II (intencje można zamawiać w zakrystii). Po Mszy św. nabożeństwoku czci św. Jana Pawła II. przy wystawionych relikwiach z adoracjąrelikwii.

ZATYDZIEŃNIEDZIELA(24.06)

• UroczystośćNarodzenia św. Jana Chrzciciela,który przygotował drogę Panu Jezusowi. Podczas Mszy świętej o godz. 18.00Bp Marek Solarczyk poświęci  figurę św. Jana Chrzciciela, która jest zamieszczonana filarze po lewej stronie przy wyjściu z kościoła.

INNE

• Wokresie wakacyjnym(lipiec i sierpień) w dni powszednienie będzieMszy świętejo 6.30.