17 lutego 2019 – VI Niedziela Zwykła

PODZIĘKOWANIA

• Bóg zapłać za ofiary złożone na potrzeby parafii. Trwają praceremontu salek w domu parafialnym.
  • Zakończyliśmy kolędę. Serdeczne Bóg zapłać wszystkim, którzy gościnnie otworzyli drzwi na przyjęcie kapłana nawiedzającego dom z Bożym błogosławieństwem oraz za ofiary, które zostaną przeznaczone na zapłatę za wykonane prace i te prace, które będą w tym roku. Jeśli w jakiejś rodzinie nie było kolędy z różnych względów, a dana rodzina chciałaby przyjąć księdza po kolędzie, aby razem poprosić Boga o błogosławieństwo dla rodziny to bardzo prosimy o zgłoszenie się do księdza po Mszy św. w zakrystii lub w kancelarii.

DZIŚ

• Msza święta dzieci kl. III i ich rodziców –16.00.

WTYGODNIU

• Poradnia Życia Rodzinnego czynna w naszej parafii w poniedziałki w godz. 18.00 – 19.00.
  • Kurs przedmałżeńskiwtorek– godz. 19.00.
  • Kancelaria cmentarna w dn .18.02 – 22.02 – nieczynna.
  • Środa– godz.17.45 –Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, godz. 18.00 – Msza święta przez wstawiennictwo Matki Bożej (intencje można zamawiać zakrystii lub w kancelarii parafialnej).
  • wolne intencje Mszy świętych w tym tygodniu. Pamiętajmy, że jest to najwspanialszy prezent, jaki możemy złożyć sobie, najbliższym i zmarłym.
  • Trwa peregrynacja Obrazu Matki Boskiej Częstochowskiej w rodzinach mieszkańców Łosia.
  • Piątekgodz. 17.00. zapraszamy uczniów z gimnazjum i liceum do salki w Domu Parafialnym na korepetycje z matematyki. Nauczycieli i studentów chcących pomóc dzieciom w nauce z innych przedmiotów prosimy o kontakt z Ks. Proboszczem.
  • Piątek (22.01) – godz. 18.00 Msza święta zbiorowa przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II(intencje można zamawiać w zakrystii). Po Mszy św. nabożeństwo ku czci św. Jana Pawła II przy wystawionych relikwiach z adoracją relikwii.

• Zachęcamy i przypominamy, że spowiedź jest 15 minut przed każdą Mszą świętą.
  • Rodziców z dziećmi zapraszamy na Mszę świętą z kazaniem dla dzieci w każdą Niedzielę na godz. 11.30.
  • Młodzież gimnazjalną, licealną, pracującą oraz studentów zapraszamy w każdą Niedzielę na Mszę świętą o godz. 19.30.
  • Rekolekcje Wielkopostneszkolne odbędą się w dn. 11.03 (poniedziałek) – 14.03(czwartek), które poprowadzi Ks. Tomasz Koper– duszpasterz młodzieży z Diecezji Siedleckiej.
  • Rekolekcje Wielkopostneparafialne odbędą się w dn. 07.04(niedziela) – 10.04(środa), które poprowadzi o. Rafał Kwiecień (paulin). Bardzo prosimy już teraz tak ułożyć sobie zajęcia, aby można było wziąć udział w tych rekolekcyjnych ćwiczeniach duchowych.