Podziel się:

23 stycznia 2022III Niedziela Zwykła

PODZIĘKOWANIA

• Bóg zapłać za ofiary złożone na potrzeby parafii podczas Mszy i wpłacane na konto parafialne, oraz za ofiary złożone podczas Mszy świętych kolędowych.

W TYGODNIU

• Codziennie po Mszy o godz. 7.00 w naszej świątyni jest odmawiany różaniec. Zapraszamy do modlitwy.
  • Ze względów pandemicznych (troski o nas wszystkich) dotychczasowa forma wizyt duszpasterskich z nawiedzeniem mieszkań i domów jest niemożliwa. Zapraszamy parafian na Mszę Świętą o godz. 18.00  do kościoła. Szczegółowy plan kolędy na ten tydzień jest na stronie 4 naszej gazetki i na stronie internetowej naszej parafii.
  • Poradnia Życia Rodzinnego czynna w naszej parafii w poniedziałki w godz. 18.00 – 19.00.
  • Kurs przedmałżeński – wtorek- godz. 19.00. Zapraszamy wszystkich, którzy w najbliższym czasie zamierzają zawrzeć małżeństwo.
  • Środa – godz. 17.45 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Godz. 18.00 – Msza święta zbiorowa przez wstaw. M.B. Nieustającej Pomocy (intencje można zamawiać w zakrystii i w kancelarii).
  • Sobota – Msza św. zbiorowa przez wstawiennictwo św. Michała Archanioła o godz. 8.00, po Mszy nabożeństwo do św. Michała Archanioła (intencje można składać po Mszach świętych lub w kancelarii).

DZIŚ

• Niedziela Biblijna. Zachęcamy do częstego czytania i rozważania Słowa Bożego.

INNE

• Rodziny, które wprowadziły się do naszej parafii w ostatnim czasie, prosimy o zgłoszenie się do kancelarii, ułatwi to wydawanie różnych dokumentów.
  • Rodzicom zatroskanym o dobro swoich dziecipolecamy „Różaniec Rodziców za dzieci„. Szczegółowe informacje i zapisy u ks. Grzegorza.
  • Synod o Synodalności. Zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w ankiecie synodalnej i rzetelne jej wypełnienie. Ankiety są dostępne w zakrystii.
  • Administracja Cmentarzy Radzymińskich zwraca się z prośbą  do wszystkich którzy posiadają groby swych zmarłych na naszych cmentarzach lub wykupili miejsce na cmentarzu za życia przed 20 laty,celem uaktualnienia danych dysponenta grobu. Sprawdzając te dane unikniemy niepotrzebnych komplikacji przy załatwianiu spraw pogrzebowych. Groby ziemne nie opłacone po 20 latach mogą być przejęte przez Zarząd Cmentarza.
  • Trwa czwarta edycja akcji Polak z Sercemcharytatywnej inicjatywy pomocy Polakom na Litwie, Białorusi i Ukrainie. (zobacz szczegóły: www.diecezja.waw.pl).