Podziel się:

Ogłoszenia parafialne

22 listopada 2020 – XXXIV Niedziela Zwykła – Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata

PODZIĘKOWANIA

• Bóg zapłać za ofiary złożone na potrzeby parafii podczas Mszy i wpłacane na konto parafialne. Trwają praceprzy układaniu kostki na jednym z chodników na Nowym Cmentarzu.
  • Bóg zapłać za ofiary złożone do puszek na nasze Warszawsko – Praskie  Seminarium Duchowne, które utrzymuje się tylko z ofiar wiernych.

DZIŚ

• Uroczystość Chrystusa Króla– Ostatnia Niedziela Roku Liturgicznego. Po Mszy świętej ogodz. 13.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i Akt poświęcenia, za który można uzyskać odpust zupełny, wypełniając nast. warunki: wykluczenie od jakiegokolwiek grzechu, Komunia święta.
  • Taca w całości przeznaczona jest na działalność inwestycyjną w naszej parafii.
  • Godz. 18.00– Msza święta zbiorowa przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II(intencje można zamawiać w zakrystii). Po Mszy świętej nabożeństwo ku czci św. Jana Pawła II przy wystawionych relikwiach z adoracją relikwii.

W TYGODNIU

• Codziennie po Mszy świętej o godz. 7.00 w naszej świątyni jest odmawiany różaniec. Zapraszamy do tej pięknej modlitwy.
  • Poradnia życia rodzinnego – poniedziałek – godz. 18.00.
  • Środa – godz.17.45 – Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy; – godz. 18.00 – Msza święta zbiorowa przez wstawiennictwo Matki Bożej Nieustającej Pomocy (intencje można zamawiać w zakrystii).
  • Piątek (27.11) – Jego Ekscelencja Ksiądz Arcybiskup Henryk Hoser Biskup senior będzie obchodził 78 rocznicę urodzin. Życzymy Jubilatowi Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Najświętszej.
  • Sobota – Msza św. zbiorowa przez wstawiennictwo św. Michała Archanioła o godz. 8.00, po Mszy nabożeństwo do św. Michała Archanioła (intencje można składać po Mszach świętych lub w kancelarii).
  • Przez cały listopad można zyskać i ofiarować za zmarłych odpust zupełny. Warunki: stan łaski uświęcającej, Komunia święta, publiczne nawiedzenie cmentarza, odmówienie modlitwy za zmarłych, modlitwa wg intencji Ojca świętego.
  • Kartki na wypominki roczne są wyłożone na stoliku przy gazetkach. Wypełnione kartki można składać w zakrystii lubw kancelarii.

ZA TYDZIEŃ – NIEDZIELA (29.11.)

• I Niedziela Adwentu.

INNE

• Administracja Cmentarzy Radzymińskich zwraca się z prośbą do wszystkich, którzy posiadają groby swych zmarłych na naszych cmentarzach lub wykupili miejsce na cmentarzu za życia przed 20 laty,celem uaktualnienia danych dysponenta grobu. Groby ziemne nieopłacone po 20 latach mogą być przejęte przez Zarząd Cmentarza.
  • Zapraszamy firmy z naszej parafii i nie tylko do reklamy na naszej stronie internetowej. Szczegóły i informacje u Ks. Proboszcza.
  • Rekolekcje Adwentowe odbędą się w dn. 13.12 (niedziela) – 16.12 (środa), które poprowadzi Ks. Michał Dziedzic – Diecezjalny Duszpasterz Młodzieży. Bardzo prosimy już teraz tak ułożyć sobie zajęcia, aby wziąć udział w rekolekcjach przygotowujących nas do Bożego Narodzenia.
  • Sakrament chrztu świętego w naszej parafii udzielany jest w II i IV Niedzielę miesiąca podczas Mszy świętej o godz. 13.00.