Podziel się:

19 września 2021 – XXV Niedziela Zwykła

PODZIĘKOWANIA

• Bóg zapłać za ofiary złożone na potrzeby parafii podczas Mszy i wpłacane na konto parafialne.

DZIŚ

• Poświęcenie przyborów szkolnych dla dzieci kl. O, I, II, IV i starszych będzie podczas Mszy świętej o godz. 11.30.
  • Dzieci kl. III oraz ich rodziców zapraszamy na Mszę świętą o godz. 16.00 rozpoczynającą roczny  cykl przygotowania doI Komunii św. Podczas Mszy będzie też poświęcenie przyborów szkolnych.
  • Z warszawskiego Placu Zamkowego wyruszy Narodowy Marsz Życia i Rodziny. Tegoroczna  edycja – tego wielkiego święta wszystkich rodzin stanowi doskonałą okazję do zamanifestowania swojego poparcia dla tradycyjnego rozumienia małżeństwa, ochrony życia od poczęcia oraz budowaniu wspólnoty kochającej życie i rodzinę. Szczegóły: www.diecezja.waw.pl
  • Rodziców z dziećmi zapraszamy na Msze święte z kazaniem dla dzieci w każdą Niedzielę o g. 11.30, zaśmłodzieżlicealną, pracującą oraz studentów zapraszamy na Mszę o godz. 19.30.
  • Uczniów klas VIII (chodzących do szkół poza nasza parafią i tych którzy z różnych względów nie przystąpili do bierzmowania w swoim czasie) chcących rozpocząć przygotowanie do sakramentu bierzmowania zapraszamy do zakrystii po odbiór deklaracji zgłoszeniowej. Więcej informacji u ks. Łukasza.
  • Rozpoczynają się dnimodlitw o urodzaje, zwane dawniej dniami krzyżowymi.
  • Obchodzimy Światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu pod hasłem „Chodź i zobacz”. Komunikowanie jako spotkanie ludzi takimi jacy są.

W TYGODNIU

• Poradnia Życia Rodzinnego i małżeńskiego czynna w naszej parafii poniedziałek w godz. 18.00 – 19.00.
  • Kurs przedmałżeński wtorek godz. 19.00.
  • Środa – godz. 17.45 – Nowennado Matki Bożej Nieustającej Pomocy; – godz. 18.00 – Msza święta zbiorowa przez wstaw. M.B. Nieustającej Pomocy i św. Jana Pawła IIw intencjach przedstawionych w Nowennie (intencje można zamawiać w zakrystii lub w kancelarii parafialnej). Po Mszy św. nabożeństwo ku czci św. Jana Pawła II przy wystawionych relikwiach z adoracją relikwii.
  • ,,Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży zaprasza na spotkanie, które odbędzie się w piątek w salce parafialnej po Mszy Świętej o godz. 18:00. Zapraszamy osoby w wieku 14 – 30 lat.
  • Sobota – godz. 8.00 – Msza św. zbiorowa przez wstawiennictwo św. Michała Archanioła. Po Mszy nabożeństwo do św. Michała Archanioła (intencje można zamawiać w zakrystii lub w kancelarii).
  • Wspólnota Magnificat z naszej parafii zaprasza do Częstochowy na XXV Ogólnopolskie Czuwanie Katolickiej Odnowy w Duchu Świętym w dniu 25 września Informacje i zapisy u ks. Daniela.

ZA TYDZIEŃ – NIEDZIELA (26.09)

• Zbiórka do puszek na pomoc dla uchodźców z Afganistanu.

INNE

• Bp. Romuald Kamiński – 27.września (poniedziałek) – podczas Mszy świętej o godz. 18.00 poświęci obraz błog. Kard. Stefana Wyszyńskiego.
  • W swoim sercu przeżywasz tęsknotę za Bogiem? Wydaje Ci się, że Go nie znasz lub znasz Go za mało?  Rekolekcje Ewangelizacyjne Odnowy– prowadzą do spotkania z Bogiem. Rozpoczęcie rekolekcji 30 września – czwartek po Mszy o godz. 18.00 na salce katechetycznej.
  • Zapraszamy chłopców, którzy chcą zostać ministrantami. Zapisują rodzice u ks. Grzegorza.
  • Rodzicom zatroskanymo dobro swoich dzieci (tych małych, większych i tych dorosłych), polecamy „Różaniec Rodziców za dzieci„. Szczegółowe informacje i zapisy u Ks. Grzegorza.
  • Wyszyńskizemsta czy przebaczenie. Oficjalny film uroczystości beatyfikacyjnych już w kinach. Szczegóły: www.diecezja.waw.pl