Ogłoszenia Parafialne– 21 kwietnia 2019

Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego

PODZIĘKOWANIA

• Bóg zapłać za ofiary złożone na potrzeby parafii.
  • Bóg zapłać za ofiary złożone nakwiaty do Grobu Pańskiego: – mieszkańcy: Sokołówka 430 zł., – Cegielni 1030 zł., – Łąk 473 zł.,- ofiary indywidualne 150 zł., – Legion Maryi 50 zł., – mieszkańcy ul. Słonecznej 50 zł.
  • Bóg zapłać wszystkim rodzinom za zrobione palmy na konkurs. Wygrała palmao wysokości 8 m.70 cm.
  • Bóg zapłać Paniom z Koła Żywego Różańcalektoromministrantomza adorację przy Ciemnicy i Grobie Pańskim.
  • Bóg zapłać za ofiary złożone za wodę święconą, które zostaną przeznaczone na potrzeby ministrantów.
  • Bóg zapłać młodzieżyz naszego parafialnego KSM i tym wszystkim, którzy pracowali przy wykonaniu Grobu Pańskiego
  • Bóg zapłać Wspólnocie Odnowa w Duchu Świętym za sprzątnięcie kościoła wykonanieCiemnicy.
  • Bóg zapłać naszemu chórowi parafialnemu za uświetnienie śpiewem Liturgii TriduumPaschalnego.
  • Bóg zapłać ceremoniarzom, lektoromministrantom, Członkom Koła Żywego Różańca Straży Pożarnej za służbę podczas Triduum Paschalnego.
  • Bóg zapłać za złożone ofiary w skarbonkach jałmużny wielkopostnej.

DZIŚ

• Msza święta Rezurekcyjna – godz. 6.00, pozostałe Msześwięte tego dnia o godz.: 10.00; 11.30 (dzieci); 13.00 i 18.00.

PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY

• Msze święte tego dnia o godz.: 7.00; 8.30; 10.00; 11.30 (dzieci); 13.00 i 18.00.
  • Zbiórka do puszek na KUL.
  • Godz. 18.00 Msza świętazbiorowa przez  wstawiennictwośw. Jana Pawła II (intencje można zamawiać w zakrystii). Po Mszy św. nabożeństwoku czci św. Jana Pawła II przy wystawionych relikwiach z adoracjąrelikwii. Zapraszamy.

W TYGODNIU

• Nowenna przed  Świętem Miłosierdzia  – po każdej Mszy św. o godz. 18.00.
  • Kurs przedmałżeński (edycja wiosenna) rozpocznie się we wtorek(23.04)- godz. 19.00. Zapraszamy wszystkich, którzy w najbliższym czasie zamierzają zawrzeć małżeństwo.
  • Środa– godz.17.45 -Nowennado Matki Bożej Nieustającej Pomocy, – godz. 18.00 – Msza święta  przez wstawiennictwo Matki Bożej (intencje można zamawiać wzakrystii lub w kancelarii parafialnej).
  • Próba dzieci i rodziców przed Uroczystością I komunii świętejw dniu 23 i 25 kwietniapo wieczornej Mszy świętej.
  • W piątek, z racji oktawy Wielkanocy, możnaspożywać potrawy mięsne(KPK kan. 1251).
  • Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży zaprasza na wielkanocne spotkanie, które odbędzie się w piąteko godz. 19:00 na salce katechetycznej. Serdecznie zapraszamy wszystkich młodych.
  • Sobota– godz. 8.00 – wyjazdCzłonków Koła Żywego Różańcanaszej parafii do Legionowa na zjazd Koła Żywego Różańca naszej Diecezji
  • Koła Różańcowe Rodzicówzapraszamyna Msze  o godz. 8.00 i spotkanie w salce na plebanii w sobotę 27 kwietnia.

ZA TYDZIEŃ– NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

• Zbiórka do puszekna dzieła charytatywne „Caritas”naszej Diecezji Warszawsko – Praskiej.
  • Msza świętaintencji ofiarodawców na kwiaty do Grobu Pańskiego o godz. 8.30.
  • Koronkado Miłosierdzia Bożego o godz. 15.00.Można uzyskać odpust zupełnyza pobożne odmówienie koronki do Bożego Miłosierdzia wobec wystawionego Najświętszego Sakramentu.

INNE

• OrganizujemyParafialną Pielgrzymkę do Włochw dn. 08 – 19.09.2019 – jako dziękczynienie Bogu w 20 rocznicę wizyty Papieża Jana Pawła II w Radzyminie. Foldery są wyłożone na stoliku przy gazetkachZapisyi informacje u Ks. Proboszcza.