16 lutego 2020 – VI Niedziela Zwykła

PODZIĘKOWANIA

• Bóg zapłać za ofiary złożone na potrzeby parafii.
  • Bóg zapłać za serdeczne przyjęcie księżypo kolędzie. Jeśli w jakiejś rodzinie nie było kolędy z różnych względów, a dana rodzina chciałaby przyjąć księdza po kolędzie, aby razem poprosić Boga o błogosławieństwo dla rodziny to bardzo prosimy o zgłoszenie się do księdza po Mszy św. w zakrystii.

DZIŚ

• Zbiórka do puszekna chorych objętych opieką „Caritas” naszej Diecezji.

W TYGODNIU

• wolne intencje Mszy świętych w tym tygodniu. Pamiętajmy, że jest to najwspanialszy prezent, jaki możemy złożyć sobie, najbliższym i zmarłym.
  • Poradnia Życia Rodzinnegoczynna w naszej parafii poniedziałek w godz. 18.00 – 19.00.
  • Środa – godz.17.45 – Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy; godz. 18.00 – Msza święta przez wstawiennictwo Matki Bożej (intencje można zamawiać w zakrystii lub w kancelarii parafialnej).
  • Piątek– godz. 17.00. Zapraszamy uczniów z Szkoły Podstawowej i Liceum do salki na plebanii na korepetycje z matematyki. Nauczycieli i studentów chcących pomóc dzieciom w nauce prosimy o kontakt.
  • ,,Katolickie Stowarzyszenie Młodzieżyzaprasza na spotkanie, które odbędzie się w piątek w salce parafialnej po Mszy Świętej o godz. 18:00.
  • Sobota (22.02) – godz. 18.00 Msza święta zbiorowa przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II (intencje można zamawiać w zakrystii). Po Mszy świętej nabożeństwo ku czci św. Jana Pawła II przy wystawionych relikwiach z adoracją relikwii.

INNE

• Rekolekcje Szkolne: 16 i 17 marca (poniedziałek i wtorek) – Szkoła Podstawowa nr.1; 18 i 19 marca (środa i zwartek) Szkoła Podstawowa nr.2, które prowadzą klerycy Warszawko– Praskiego Seminarium
  • Rekolekcje Wielkopostne odbędą się w dniach 29.03 (niedziela) – 01.04 (środa), które poprowadzi Ks. Krzysztof Warchałowski – Rektor Warszawsko -Praskiego Seminarium Duchownego.