Podziel się:

25 lutego 2024II Niedziela Wielkiego Postu

PODZIĘKOWANIA

• Zakończyliśmy kolędę. SerdeczneBóg zapłać wszystkim, którzy gościnnie otworzyli drzwi na przyjęcie kapłana nawiedzającego dom z Bożym błogosławieństwem oraz za ofiary, które zostaną przeznaczone na zapłatę za wykonane prace i te prace, które będą w tym roku. Jeśli w jakiejś rodzinie nie było kolędy z różnych względów, a dana rodzina chciałaby przyjąć księdza po kolędzie, aby razem poprosić Boga o błogosławieństwo dla rodziny to bardzo prosimy o zgłoszenie się do księdza po Mszy św. w zakrystii lub w kancelarii.

DZIŚ

• Niedziela „Ad gentes” będąca Dniem Modlitwy, Postu i Solidarności z Misjonarzami pod hasłem: „W Kościele jesteśmy wspólnotą misyjną” Po Mszach Zbiórka do puszek na dzieło misyjne.
  • Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym i procesją o godz. 17.00.
  • Świece wielkanocne Caritaspaschaliki – można  nabyć przy wyjściu z kościoła.

W TYGODNIU

• Poradnia Życia Rodzinnego czynna w naszej parafii w poniedziałki w godz. 18.00 – 19.00.
  • Wtorek – godz. 19.00 – kurs przedmałżeński.
  • Od wtorku w kancelarii parafialnej przyjmujemy zapisy na Msze ślubne na 2025 rok.
  • Środa – godz.17.45 – Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy; – godz. 18.00 – Msza święta zbiorowaprzez wstawiennictwo Matki Bożej Nieustającej Pomocy(intencje można zamawiać w zakrystii lub w kancelarii parafialnej).
  • Próba chóru – środa – po Mszy świętej o godz. 18.00 (18.30) w salce Domu Parafialnego. Zapraszamy.
  • Do chorych z Komunią świętą ks. Łukaszi ks. Grzegorz przybędąw piątekw godz. 9.30 – 13.00; ks. Radosław w sobotę w godz. 9.30 – 13.00.
  • Droga Krzyżowa w Wielkim Poście – piątek: godz. 8.30 (dorośli); – godz. 17.15 (dzieci); – godz. 18.30 (dorośli i młodzież).
  • I piątek miesiąca. O godz. 15.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego i wystawienie Najświętszego Sakramentu do godz. 18.00 z przerwą na Drogę Krzyżową. Msza św. wynagradzającą do Serca Jezusowego o godz. 18.00. Spowiedź 15 minut przed każdą Mszą świętą oraz w godz. 15.30 – 18.00. Komunia święta będzie udzielana od godz. 15.30 do 16.30 co 15 minut.
  • ,,Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży zaprasza młodzież na spotkanie, które odbędzie się w piątek w salce parafialnej po Drodze Krzyżowej -18.30.
  • Isobota miesiąca – godz. 7.30 – wystawienie Najświętszego Sakramentu i różaniec. Godz. 8.00 – nabożeństwo i Msza święta w intencji Członków Kół Żywego Różańca i ich rodzin. Po Mszy spotkanie w salce parafialnej.

ZATYDZIEŃNIEDZIELA(03.03)

• I Niedziela miesiąca. Po Mszy świętej o godz. 13.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, krótka adoracja i procesja w kościele. Zapraszamy asystę liturgiczną.
  • Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym i procesją o godz. 17.00.