21 kwietnia 2024IV Niedziela WielkanocnaNiedziela Dobrego Pasterza

PODZIĘKOWANIA

• Bóg zapłać za ofiary złożone na potrzeby parafii podczas Mszy i wpłacane na konto parafialne.
  • Bóg zapłać ofiarodawcy anonimowemu za wpłatę 30 000 zł na prace wykonywane w kaplicy w Rejentówce.

DZIŚ

• Niedziela Dobrego Pasterza – rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Powołania do Kapłaństwa i Zakonu. Rozpoczynają się Kwartalne dni modlitw o powołania do służby w Kościele.

W TYGODNIU

• Poradnia Życia Rodzinnego czynna w naszej parafii w poniedziałki w godz. 18.00 – 19.00.
  • Poniedziałek (22.04) godz. 18.00 Msza święta przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II (intencjemożna zmawiać w zakrystii i w kancelarii). Po Mszy św. nabożeństwo ku czci św. Jana Pawła II przy wystawionych relikwiach z adoracją relikwii.
  • Wtorek – Uroczystość św. Wojciecha Biskupa i Męczennika – Patrona Polski.
  • Środa – godz.17.45 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy; – godz. 18.00 Msza święta zbiorowaprzez wstawiennictwo Matki Bożej Nieustającej Pomocy(intencje można zamawiać w zakrystii lub w kancelarii parafialnej).
  • Czwartek (25.04) – Święto św. Marka. Dzień imienin Ks. Biskupa Marka Solarczyka. Zachęcamy tego dnia do modlitwy w intencji Czcigodnego Solenizanta.
  • Czwartek – godz. 17. 30 różaniec, po Mszy o g. 18.00 spotkanie Męskiej Róży Różańcowej św. Józefa.
  • Piątek – godz. 19:00 – Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży zaprasza na spotkanie, które odbędzie się w salce katechetycznej.
  • Sobota – godz. 8.00 z parkingu na ul Głowackiego wyjazdna zjazd Kół Żywego Różańca do Nowego Dworu Mazowieckiego.
  • Sobota – godz. 8.00 – Msza św. zbiorowa przez wstawiennictwo św. Michała Archanioła. Po Mszy nabożeństwo do św. Michała Archanioła (intencje można zamawiać w zakrystii lub w kancelarii).
  • Sobota – Zespół Szkół Techniczno – Zawodowych im. inż. Czesława Nowaka w Radzyminie serdecznie zaprasza na dzień otwarty oraz festyn „Zielono mi” który odbędzie w godzinach 10.00 – 14.00. W programie m.in: kiermasz roślin, loteria fantowa, konkursy i inne.

ZA TYDZIEŃNIEDZIELA (28.04)

• Poświecenie pojazdów mechanicznych po każdej Mszy świętej.

INNE

• Trwa peregrynacja Obrazu Matki Boskiej w rodzinach mieszkańców ul: Hallera i Świerkowa.
  • Dom Pomocy Społecznej w Radzyminie, ul. Konstytucji 3 maja, poszukuje pracowników na stanowiska: pielęgniarka, opiekun/pokojowa. Osoby zainteresowane proszę o kontakt z kadrami placówki pod nr telefonu: 22786 58 80 wew.106 lub 668550478.
  • Kancelaria cmentarna czynna: w poniedziałek w godz. 16.00 – 17.30, w czwartek w godz. 9.00 -10.30.
  • Telefondo kancelarii cmentarnej: 507 085 069(czynny tylko w godz. pracy kancelarii cmentarnej).
  • W sprawie pogrzebu (po otrzymaniu dokumentów z Urzędu Stanu Cywilnego) prosimy o sms: pogrzeb na numer 507 085 069 (od poniedziałku do piątku w godzinach 9.30 – 16.00 oprócz świąt i uroczystości).
  • Administracja Cmentarzy Radzymińskich zwraca się z prośbą do wszystkich, którzy posiadają groby swych zmarłych na naszych cmentarzach lub wykupili miejsce na cmentarzu za życia przed 20 laty,celem uaktualnienia danych dysponenta grobu. Groby ziemne nieopłacone po 20 latach zgodnie z prawem mogą być przejęte przez Zarząd Cmentarza.